Kıvanç Logo


Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK

Büyük Önderimiz ve varlığımızın sebebi Atatürk ve Silah Arkadaşlarını Saygıyla Anıyorum... Kalbimdesin....SAYFAMA HOŞGELDİNİZ...

Hazırlamış olduğum bu web sitesi sayesinde siz takipçilerime her türlü kaynak, eğitim ve yazılarım ile yardımcı olmayı amaçlamaktayım. Teşekkürler...
Eğitimleri Mutlaka Takip Edin.

Sizler için hazırlanan tüm eğitimlerden faydalanmanızı tavsiye ederim... Başarılar Dilerim...
Hazırlamış olduğum bu web sitesi sayesinde siz takipçilerime her türlü kaynak, eğitim ve yazılarım ile yardımcı olmayı amaçlamaktayım. Teşekkürler...

Eğitimleri Mutlaka Takip Edin.

Sizler için hazırlanan tüm eğitimlerden faydalanmanızı tavsiye ederim... Başarılar Dilerim...

Kaynaklardan faydalanın.

Tasarım ve Çizimlerimden bazılarını ve bu konuda uzman arkadaşlardan alınan bazı tasarımlar sizlere sunulmuştur..

+
Takipçilerim
+
Öğrencilerim
Yazılarım
+
Kaynaklar
Büyük Önderimiz

Mustafa Kemal ATATÜRK'ün Hayatı (ATATÜRK's Life)

Ulu Önderimiz hakkında bir çok veriye ulaşabileceğiniz sayfamı gezmenizi tavsiye ederim...

DERSLER ve KAYNAKLAR


Takip Edin.. Başarıya Ulaşın....

ÖRNEK WEB SAYFALARDAN


FAYDALI LİNKLER


7/24 Destek sağlamak için çalışmalarım devam etmektedir...

My Supports are always available 24 hours a day, 7 days a week to help you learn many things very easily...

İhtiyacınız ne olursa bana iletmekten lütfen çekinmeyin. Teşekkürler....

BEN KİMİM ? / Who Am I ?


Kıvanç Öztükel

Merhaba! Adım Kıvanç ÖZTÜKEL,

    20 Mart 1971 yılında Memur bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldim. Ailem sayesinde eğitim seviyem gerçekten çok yüksek bir seviyeye geldi. Hala nerde bir eğitim konusu görsem ilgi gösteriyorum. Çocukluğum Ankara'dan sonra Dünyanın en güzel şehri olan İzmir'de geçti. Okullarda pek başarılı olduğum söylenemez. Ama her geçen sene kendimi geliştirdim. Ve şu an hemen her konuda gerçekten çok iyi bir duruma geldiğime inanıyorum.

    Aklımda Askerlik olmadığı halde kendimi bir anda Askeri okulda buldum ve 26 yıl hizmet verdikten sonra 2013 yılında emekli oldum. Bu süre içerisinde bir çok görevde bir çok başarı elde ettiğimi söyleyebilirim. TSK içinde çok sevenim olduğu gibi sanırım sivri dilimden ötürü bazı sevmeyenlerim de vardır. Aslında yaşamımda da öyle. Genelde ilk tanıyanlar pek sevmez ama daha sonra ise ayrılmazlar. Bu ne kadar lezzetli bilemiyorum, ama değiştirme şansım herhalde yoktur. Askeriye içerisinde gerek yabancı dil gerek programcılık konusunda pek çok eğitimler aldım. ve hala devam ediyorum.

    Bir evlilik sonucu KARDELEN isminde güzel bir kızım oldu ancak boşanma sonrası kızım ile bağlarım tamamen koptu. Ama Onu gerçekten çok ama çok seviyorum. Onu kazanmak için herşeyi yaparım , umarım bir gün... Daha sonra bir evlilik yaptım ve eşim ile iyisiyle kötüsüyle beraberliğim devam ediyor. Kızımız Hukuk Fakültesini bitirdi ve çok başarılı oldu. Önü açık olur inşallah.

    Hayatımı herkese yardım edebilmek için sürekli harcıyorum. Doğru mu yapıyorum bilmiyorum ama imkanım ölçüsünde herkese elimiz uzatıyor ve yardım ediyorum. Bazen kendi işimi bile bırakarak yardıma koşuyorum. Dışardan bakınca nasıl görünür bilmem ama insanları mutlu etmek o kadar güzel bir duygu ki anlatamam. Keşke tüm insanlar bu şekilde davransa, düşünebiliyor musunuz böyle bir dünyayı? Eğitim ve yeni bilgiler inanılmaz şekilde dikkatimi çeker ve bilgi için her şeyi yaparım..

    Bu sene 4. Üniversitemi bitirdim. Öğretmenlikte çok başarılı olduğum söylenir. Öğrencilerim çok yüksek seviyelere geldiler. Bu bana onur veriyor. Maddi başarı elde edemedim ancak herşeyini paylaşan bir yapım vardır. İnsanları mutlu etmek kadar büyük bir keyif asla olamaz. Şovu sevmem, yalandan nefret ederim. Asla satmam ve bunları yapanlardan kesinlikle nefret ederim. Yaşam devam ediyor.

    Spor yapmayı ve izlemeyi çok seviyorum, özellikle Basketbol ve Futbol ile Voleybol... İnanılmaz bir şey. Hayatım boyunca bir çok klüpte oynadım ve aynı zamanda TSK takımında oyun kurucuydum. Bunun yanında 22 yıllık Klasman hakemliği görevinde bulundum. Ayrıca bir çok hakemi eğittim ve 1. ligde dahi öğrencilerim var. Bu benim için gurur verici bir durum oldu. Ben çok yükselemedim, Neden mi? TSK izin verdiği ölçüde yapabildim. Ama 1000'den fazla maç yöneterek her şeye rağmen çok yönetim gösterdim.

    Kod dünyasına bayılıyorum. Programcılık ve yeni bir şeyler tasarlamak en büyük hobim. Bu konularda herkese birşeyler öğretmek ise ayrı bir zevk benim için. Her kim benden yardım talep ederse ona tüm istediklerini detaylarıyla öğretmek inanın ki büyük bir haz.

Bu site içeriklerinde Sizlere çeşitli eğitimlerimden faydalanma imkanı sağlarken, kaynak sunmaya, proje örnekleri vermeye ve genel konularda Makaleler aktarmaya çalışacağım...Bana her konuda lütfen mail gönderin, tüm maillerinizi cevaplandıracağım. Ayrıca üye olarak destek olmanızı da çok rica ediyorum. Saygı ve Sevgilerimle....

Ne Yapıyorum.../ What Do I do...


Web Design, 3d Max ve Autocad Çizimler, Tasarımlar, Network Sistemleri, Hacking, Video Design vs....

Photoshop

Illustrator

Indesign

Dreamveawer

After Effects

3D Max

Autocad

Network

İngilizce

Kali Linux

SQL Veri Tabanı

Opencart

Örnek Çalışmalar (NOT:Alıntılarda mevcuttur.)


Gerek kendime ait ve gerekse arkadaşlarımın yapmış olduğu Web Site Çalışmalarımızdan örnekler aşağıda mevcuttur....