15 TEMMUZ AKIL ALMAZ BİR SENARYODUR...

Merhaba Arkadaşlar,

Bu yazıyı yazmamdaki amacımı açıklamam gerektiğini düşünüyorum. Ben emekli bir askeri personelim ve 26 yıl dağ taş demeden görev yaptım. zamanın da istihbarat birimlerinde de bulundum. Dilimizde tüy bitti bu Fetöcülerin içimize yayılmaya çalıştıklarına dair ama değerlendirilmedi, hele AKP iktidarından sonra yapılan organizasyonlar ve dolaplar o kadar çoktu ki burada anlatılması gerçekten büyük bela olur. Ama yüzeysel de olsa bilgi verebilirim sanırım, “Yüce Fetö efendilerine söylenen sözlerden rahatsız olarak davalar açan sayın biladerler şimdi kendileri fetö kazığını temizlemeye kalkıyorlar ama çok geç kaldılar. Artık her yerde bu adam. Eyy Amerika, Eyyy Almanya, Eyy Hollanda, Eyyy Fransa,ingiltere…. diye diye şovunu yapanların yarın öbür gün onlarla bir araya geldiğinde sustalı maymun gibi oturduklarını görmek için ne lazım bilemiyorum. Bunların şovu Türkiye’deki beyin özürlülerine söker.

IMF’ye borcumuz sıfırlandı deniliyor. Peki nasıl yapıldı bu ? gökten zembille para mı geldi? Hayır düşünemeyen cahil milletim , maalesef öyle olmadı tabi ki.. Yıllarca uğraşarak kurulan sanayimiz, madenciliğimiz, tesislerimiz hep yabancılara satıldı ve gelen paralar kullanıldı. Araplara memleketimiz peşkeş çekildi ve gelen paralar kullanıldı. Merkez Bankası limit üstü basım yaptı ve o paralar kullanıldı. Kullanıldı da kullanıldı. Son senaryoları ise yak ormanlık arazileri ver Arap köpeklerine… Yazık yazık. O topraklarda kanımız var, canımız var. Siz kim oluyorsunuz da bize sormadan araplara peşkeş çekiyorsunuz Rabiacılar. Bu Rabia nedir hakkaten ya. Senin memleketinde binlerce gariban kadın varken elin Rabia’sından sanane. Yanındaki 6 yaveri hakkında bilgisi olan var mı bilmiyorum ama kendi seçimleri olup şu an hepsi Fetöcü olmaktan ihraç edilmiş ve/veya tutuklanmıştır. Garibanımı gene kandırmışlar. Üzülüyorum ya. Putin bir ara ne demişti; “Bana aklı çalışan bir tek Müslüman lider gösterin, O gün Müslüman olucam…” Hadi buyur burdan yak. Fransa’da bir kadın savaşları boykot eden her dilde yazıları vücudunun her yerine yazarak sokaklarda geziyor, soruyorlar neden arapça kalçanla cinsel organının etrafında diye. Alınan cevap basit Müslümanlar sadece oraya bakıyor….Ne denebilir ki.. Yalan mı?

Elin ülkesinde iç savaş var , sen ne yapıyorsun, kendi ülkende tedbir almak varken gidip Suriye’ye giriyorsun. O aşamaya kadar yapılanları da hatırlayalım, YPG’lileri sınır kapılarından şovlar ve o paçavralarla sokuyor ve Suriye’ye Kobani’ye gönderiyor. Kendi Tankında ve ZPT’lerinde Piç kurularının paçavra bayrakları asılı.. Hoca bu neyin kafasıdır. Bu nasıl bir siyasettir. Hayatımda ben bu kadar dönek insanlar görmedim, eşleri ve benzerleri yoktur. Ama bu millete müstahak bence. Beyin yok ki…

2,5 Milyon Suriyeliyi sınırdan içeri alarak şehirlerimize dağılmalarını sağladınız, vergilerimizden maaş bağladınız, şerefli kimlik kartlarımızdan verdiniz, neden? Amacınız ney di? Oy toplamak mı? Hocam siz Türk düşmanısınız.. Siz kesinlikle vatan düşmanısınız… ANAP Lideri Özal’ın yediği nane geliyor aklıma bir zamanlar. Hatırlayın aldı peşmergeleri sınırdan içeri ve bugün o bölgenin hali ortada. Siyaset gerçekten şeref istemiyor. Onur istemiyor, Vatan sevgisi istemiyor. Siyasette yerin olmuyor yoksa…Yazıklar olsun..

Gelelim 15 Temmuz tiyatrosuna.. 11 Eylül saldırılarını hatırlayanlar mutlaka vardır. 1962 yılında Kübaya karşı planlanan bir senaryo olup orta doğuya müdahale için kullanılmak üzere 2001 yılında uygulanmıştır. 54 tane arap terörist açıklanmış ve hepsi ölmüştür denmişti, Halbuki hemen hepsi sağ ve ülkelerinde yaşamaya devam etmektedirler. Üstelik sen yanan o enkazlarda hepsinin pasaportlarını nasıl oldu da kurtardın.. Hadi len. Pentagon’a Yolcu uçağı düşmüş , öyle mi, etraftaki tüm kamera kayıtları yok edilmişti ama bir tane benzinci kaydı atlanmış bilader. Daha yeni perde beton eklenmiş pentagon duvarına Direkt savaş uçağından atılan bir füze ve deliği… Tüm camlar da sağlam.. Allah Allah… Garip… Ama adam topladı orduyu ve girdi orta doğuya.. Bahane basit. Ama senaryo mükemmel… Detay isterseniz anlatırım dostlarım.

15 Temmuz sözde Darbe girişimi…. Süper bir senaryo.. Toplam 10 tank , 17 ZPT , 20 kamyon ve AKINCI üssünden kalkan 3 F-16 ile 4 Helikopter, e hadi yanında da Askeri personel rütbeli ve rütbesiz toplasan 500 kişi… Hocam bu şimdi arkadaşların ifadesi ile Darbe ve yaltakları da Darbe önleyen kahramanlar. Ya ölen o Demokrasi şehitleri 247 kişi .. Ya öldüler artık bir şey de denmez ki.. Hadi Eğitim zayiatı diyelim konuyu kapatalım…

Dostlarım bu senaryoyu görmek için illataktik ve teknik bilen Askeri personel olmaya mı gerek var. Azıcık beynini kullanabilen herkesin bunu görebilmesi gerekmez mi? İşte buda beyni olmadığının başka bir ispatı veya işine gelmiyor… Ne denebilir ki?

Balistik yapıldı mı bakalım o demokrasi şehitleri hangi silahlarla vurulmuş… F-16’ya çatıdan sopayla tladığını açıklayan geri zekalı bir sus da adam sansınlar artık.. Hedef madem ki meşhur Reisiniz, sarayının önüne düşen bir iki ses bombası dışında neden hasar yok, Meclise göstermelik bir füze, Havaalanına bir kaç asker, Köprüye bir kaç asker, TRT’ye bir kaç asker… Asıl sahtekarlığa bakın suikast için SAT komandoları Marmaris’te malum kişiyi ellerinden kaçırıyor ve sonra da dağlarda saklanıyor…. Bunlar SAT ulan. Asla kaçırmaz asla ıskalamaz.. Ya yakalanan iskelet tipli SAT komandolarına ne demeli.. Sanırsın İnşaat işçileri.. Ya bilader yeter artık oynana oyunlarınız.

Muhterem Reis bu olay hakkında açıklama yapıyor ve yanındaki damadının suratına bakın. Dürüst çocuk ama sahtekarlık yapamıyor. Aklındakiler yüzüne yansımış. Bu senaryonun kim tarafından yapıldığı ve mağdur edebiyatına dökülmesine çalışıldığının gerçek bir ispatı..

Asıl üzülen nedir biliyor musunuz? Halkın bunları görmesine rağmen hala inanıyor olması. Neden mi? Çünkü beyin yok… Veya şarj bitmiş.. Bir ülke düşünün Mahkemede Hakim karar veriyor , beğenilmiyor, sonra başka Hakim o Hakimi tutuklatıyor, Ama sonra o hakimide başka Hakim yakalatıyor. Cüppeler yerlerde , bayraklar yerlerde, namus ve şeref yerlerde….

Hiç bir şeyden haberi olmayan şaşkınlık içindeki şu Askerlere yapılanları hayatım boyunca unutmayacağım. Darbe geçmişine bir bakın, hatta dünyayı inceleyin. Ve bir Darbe nasıl yapılır onu öğrenin a yobazlar… Haddiniz çok aştınız. Demokrasi nöbeti mi tutmak istiyorsunuz hadi buyrun Güney Doğu’ya gidelim , gösterin erkekliğinizi (!) orada da ulan bunlar hakkaten delikanlıymış diyelim. Salon perdesine sarılıp kefenimle geldim demek ile olmuyor , Allah’ı Peygamber’ini şirk koşmaklar olmuyor, Kur’an-Kerim’i kullanarak duygu sömürüsü yapmakla olmuyor.

Görün gerçekleri ve önce düşünün sonra yapmak isterseniz yapın. Her devranın bir sonu vardır. Bu şovda bir gün son bulacak ve o delikanlılar bu sefer başkalarına yaltaklanacaklar. Çünkü bu onların karakterlerinde yerleşmiş artık..Unutmayın , Bu ülke de bir lider çıkıp gerekeni yapmasaydı bugün RESMEN GAVUR PİÇİYDİNİZ. Ama zaten içlerinizden bazıları galiba treni kaçırmış gibi..

Büyük operasyoncu lider, hadi bir de siyasi Fetöcülere operasyon başlatta Helal Olsun diyelim.. Var mı o cesaretin.. Yapda yazdıklarımızdan da utandır bizi…

DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ YOKTUR , HARBİ ŞEHİT VARDIR… O DA BOŞU BOŞUNA ÖLDÜĞÜNÜ GÖRMESİNE RAĞMEN ELİNDE SİLAH DAĞLARDA TERÖRİST KOVALAYAN GERÇEK ASKERLERDİR. O KADAR…..

Teşekkür ederim.

Saygılarımı sunarım..