Hedef Ülke Türkiye...

Merhaba Arkadaşlar,

Biraz unutulan dün hakkında bilgi verelim önce

Yıl 1982…..

Oded Yinon adında bir İsrailli diplomat şöyle konuştu;

“1.Dünya savaşından sonra Geçici Karttan evler olarak çizilen Müslüman Arap dünyasının sınırları yeniden çizilmelidir. Irak ve Suriye bölünmelidir. İsrail’in güvenliği için Irak 3’e bölünmeli ve en kuzeyde bir Kürt devleti, ortada Sünni bir devlet ve en aşağıda bir Şii devlet kurulmalıdır. Suriye etnik ve dini yapısına uygun olarak devletlere ayrıştırılmalıdır. Kıyıda bir Şii devleti,Halep bölgesinde bir Sünni devlet, Şam’da buna düşman başka bir Sünni devlet, Havran-Kuzey Ürdün -Golan bölgesinde bir Dürzi devleti….. Bu yapı barış ve güvenliğimizin garantisi olacaktır. ”

Bundan tam 35 yıl önceydi.

Yıl 1991…

Birinci Körfez Savaşı sürüyor. Ve Suudi Arabistan’da Amerikan Kumanda merkezi olarak kullanılan bir otelde harekata katılan Amerikalı bir yarbay otele davet edilen gazetecilere şu açıklamayı yapıyordu;

“Savaş bitecek ve Amerika Irak’tan çıkacak, giderken silahlarının büyük bir bölümünü bırakacak, yöredeki Kürtler bunları alacak ve Türkiye’ye karşı kullanacaklar ve Toprak isteyecekler. Türkler ise buna uymazlarsa savaşmak zorunda kalacaklar. ” Sen ne dersen de artık buna…

Yıl 2001…..

Amerikalı Orgeneral Wesley K.Clark (nato Kosova operasyonu yöneticisi) bir kitap yayınladı ve bölgemizle ilgili planları yazdı. Bakalım mı?

“Kasım 2001’de Pentagon’a geri döndüğümde sadece Irak için değil diğer bazı ülkeler içinde planlar hazırdı. Irak-Suriye-Lübnan-Libya-İran-Somali ve Sudan….

7 Ağustos 2003……

ABD Dışişleri Bakanı Condolezza Rice , Washington post gazetesine bakın neler söyledi.

“Bölgede (Ortadoğu) bulunan 22 ülkenin (Türkiye dahil) rejimleri ve sınırları değiştirilecek!!!” Hem de en yetkili ağızdan geldi bu açıklama…..

Yıl 2004 Generak Wesley Clark gene ortalardadır…

“11 Eylül 2001 saldırısının hemen sonrasında Pentogan’da Irak’ın işgal edilerek parçalanması, ardından da Suriye, Lübnan, Libya, İran, Somali ve Sudan’ın aynı akıbete uğraması planlanmıştır” dedi.

Yıl 2006…..

Amerikan Savunma Bakanlığı İstihbarat Müdürü yardımcısı ve bölünmüş Ortadoğu haritasını hazırlayan Yarbay Ralph Peters ortaya çıktı ve dedi ki;

“Balkanlar ve Himalayalar arasındaki adaletsizliği ile ünlü topraklardaki en büyük eksiklik Kürt Devleti yokluğudur. Türkiye’nin doğusunun 1/5’lik bölümünün Amerika tarafından işgal edilmiş görülmesi gerekmektedir. Ayrıca Diyarbakır’dan Tebriz’e kadar uzanan bağımsız bir Kürdistan , Bulgaristan ve Japonya arasındaki en batı yanlısı devlet olacaktır. ” Buyur bakalım!!!!!!

Batı yanlısı derken yanlış anlaşılmasın tabi ki Amerika uşağı…..Artık dillerinin altındaki bakla aleni çıkmaktadır.

28 Eylül 2013……..

Amerikalı Orta doğu uzmanı Robin Wrighet açıklamasında,

“Ortadoğudaki 5 devlet parçalanarak yerlerine 14 yeni devlet kurulacaktır.

2017…

AKP’nin siyasi rant ve Cumhuriyete karşı tutumu yanında Esad’ı devirme politikaları maalesef ki, Suriye’de PKK/PYD ‘ye bir devlet hediye etme noktasındadır. Suriye federal olarak bir bölünme ekseninde yeniden örgütlenirken Türkmenler, aynen daha önce Irak’ta olduğu gibi nüfus ve siyasi varlıkları yüzünden tasfiye edilmeye başlanmıştır. Açıkça Suriye’deki bir çok Türkmen bölgesi PKK/PYD tarafından Amerika destekli olarak etnik temizliğe uğratılmaktadır. Türkler arındırılmaktadır yani…

IŞİD tarafından işgal edilen tüm bölgelerin IŞİD’den sonraki sahibinin hem Irak’ta hem de Suriye’de Kürtler olması tesadüf diyen bir aptal çıkar mı karşımıza ki?

ABD , bölgede büyük Kürdistan kurulabilmesi için saha açmaktadır ve utanmadan da devam etmektedir. Artık milletçe gerçekleri görerek tedbir alma zamanımız tükenmektedir. Ne anlatırsak anlatalım, Hangi tarihe bakarsak bakalım. Aslında Nihai Hedef ger zaman TÜRKİYE oldu. Askeri harekatlarda genel bir kural vardır, Ordular hedeflerine doğrudan saldırmazlar, önce hedef bölgeye en yakın yerde konuşlanır ve yığınak yapılır. Sonrası hedefin yumuşatılması faaliyetleridir. Hedefe karadan askerle girmeden önce havadan,karadan ve denizden vurularak zayıflatılmasından, hedefteki önemli yapı ve tesislerin sabote edilmesinden tutun , hedef ülkeye sokacağınız casuslar ile her türlü fitne ve fesadın yayılması, düşmanın komuta yapısının ve disiplininin bozulması faaliyetleri hız alır. Amaç hedefi az zayiatla en kısa zamanda ve kolayca ele geçirmektir. Kolaylık ise hedefin ne kadar yumuşadığına bağlıdır. Bu oyuna gelmememiz gerekiyor. Uyanın artık…..

Barzani konusuna bide bu açıdan bakın,

İstanbul ve Ankara’da göndere çekilen paçavraları izleyin,

Talabani tutumlarına bakın,

Irak ve Suriyede başını alıp giden karışıklıklara bakın,

Irak ve Suriyede kurulan Amerikan Üslerine bakın,

Yunanistan’ın Ege denizi adalarını işgal etme ve silahlandırma çabalarına bakın,

CIA destekli FETÖ konusuna bakın,

IŞİD konusuna PKK/PYD konusuna baktığınız gözlerle bakın,

Balyoz, Ergenekon uydurmaları ile yapılan yıkımlara bakın,

Yalan dolanlarla girilen Kozmik odalarımıza bakın…

Türk kimliği yerine ÜMMETÇİLİK

Cumhuriyet yerine OSMANLICILIK,

Dini değerler yerine EMEVİ YOBAZLIĞI,

Atatürk yerine de ABDÜLHAMİT ikame edilmeye çalışılmasına da bu gözlerle bakın.

Bir siyasi parti düşünün bütün bu oyunları biliyor ama engellemeye çalışmıyor, çünkü onlarda Türk değil. Niye iktidar olmak varken Türklüğü savunsunlar ki.

Atatürk düşmanlığı yapmak varken neden terörle mücadele etsinler ki….

Yazıktır yazık… Tabirinle “EEEEEEEEEEEEyyyyyyyyyyy CB yalanlardan boğulacaksınız….”

BU BİR ALINTI YAZISIDIR. BAZI UFAK EKLENTİLER YAPILMIŞTIR.

Anlayanlara,

Saygılarımı sunarım..