Ne Oldu Bu Güzel Ülkeye ?

Çok Üzücü Gelişmeler ve Ülkemiz,

Dostlarım Merhabalar,

Sayfam genelde yabancı ziyaretçiler tarafından çok fazla ziyaret edilen bir pozisyona geldi. Bundan gurur mu duymalıyım bilemedim. Türk dostlarım maalesef okumakta biraz çekiniyorlar. Ama demokrasiden bahsediyorsak herkes düşüncelerini rahatça açıklayabilir. Hakarete ve şahsi saldırılar olmuyor ise herkes gönlünce konuşabilir. Bizler insanız ve Allah beyin vermiş. Yani en azından bazılarımıza vermiş.. Öyle değil mi?

2003 yılından beri ülkemizin üzerini kaplamaya devam eden bir kara bulut artık yoğun bir fırtınaya ve kasırgaya dönüşmeye başlamış ve bir ülkenin sonunu hızla hazırlamaya başlamıştır. Bizler istediğimiz partiye ve kişiye inanır , güvenir ve destekleriz. Bunu engelleme hakkı kimse de yoktur. Ancak sorgulamayan insan insanlıktan çıkmış demektir. Çok istedikleri TEK ADAM (?) dönemi başlamış ve temellerini sağlamlaştırmıştır. Son seçimler de gösterdi ki insanlar artık tamamen bölünmüştür. Ya bizdensin ya Onlardan.. Başka açıklaması yok.

Seçim öncesi sözde medyamız o kadar adil davrandı ki sadece bir kişiyi izlemekten bunaldık. Diğerleri kim ki? Salla gitsin. Ne demokrasi ama….. Son seçimler artık şunu ispatlamıştır ki Vatanını düşünen hiç kimse kalmamıştır. O kadar garip olaylar yaşanmıştır ki ne söylesek havada kalıyor. Daha seçim yeni bitiyor ama bakıyorsunuz malum partililer eğlenmeye başlıyor, sorduğunda oranlar veriyor ve saat daha 17:40… daha 40 dakika olmuş ama adamlar sonuçları biliyor ve ne yazık ki YSK açıklamaları yapılınca aynı oranlar çıkıyor. Bu nasıl bir ironi, bu nasıl bir tezgah inanın anlamak çok zor. İçinden tebrik etmek bile gelmiyor.

Adında MİLLET ve MİLLİYETÇİLİK ile özdeşleşmiş bir parti TEK ADAMLIK için mücadele veriyor. Bu nasıl bir komedidir. Anlamıyorum. Kimse anlatamaz.

Daha düne kadar Marşımızı eleştiren malum şahıs çıkıyor seçim boyunca Marşımızın bir kıtasını bağıra bağıra miting konusu yapıyor. Büyük rezalet.

Can çıkmadan huy çıkmaz. Bilader sen ancak beyin fonksiyonlarını kaybeden kitlelere hükmedebilirsin. Düşünün ülkenin yarısı kendisinden ölümüne nefret ediyor ama tık yok. Aynı olay Japonya da olsa herhalde harakiri yapması gerekirdi. Satılmadık tesisimiz ve toprağımızı kalmadı. Bugün hayatı beleş yaşayan 2,5 milyon Suriyeliyi bizler hak ettiğimiz maaşlarımızdan besliyoruz. Adamlar cennette gibi. Ne işleri var hala. Defolup gitsinler ülkelerine. Benim rızkımı almaya hakkı yok. Ama hayır her biri malum şahısa bir oy demektir, bırakır mı? Hayııııııırrrr……..

Televizyonlarda o kadar çok yalan söyleniyor ki utanıyorum artık bunları izlemekten. Zaten uzun bir süredir Türk kanallarını izlemiyorum. Gerek yok zaten hemen hepsi dalkavuk ve kıç yalayıcı bir duruma gelmişler. Bana ne verebilirlerki… Benim Askerim Suriye’de neyin mücadelesini veriyorsa artık ama savaşıyor ve şehitte düşüyor. Ama elin köpeği Suriyeli sokaklarımızda her türlü keyfi yaşıyor, beleş maaşlar alıyor, sınavsız üniversitelere giriyor … Okullarımızda sınıfların yarısı Suriyeli ve eğitimimiz inanılmaz derecede kötü durumda ama kimin umurunda. Öğretmenlerimiz bunlarla uğraşmaktan asıl eğitim almaları gereken geleceğimiz çocuklarımıza zaman bile ayıramıyorlar. Ağzını açan bir kişi yok. Çünkü herkes korkuyor. İftira o kadar basit ki. Anında mesleğinden hatta vatandaşlığından olabilirsin. Ülkemizin geldiği hale bak…

Düne kadar yataklarına bile aldıkları Fetö denilen şeref yoksunu şimdi ellerinde maşa gibi. İstedikleri herkese bu damgayı vurup gelecekleri ile oynamaktan çok keyif alıyorlar. Birini bitirmek mi istiyorsun yapıştır FETÖCÜ damgasını gerisi kolay. Bunu neden mi söylüyorum TSK’dan atılan meslektaşlarımdan tanıdıklarım ve beraber görev yaptıklarıma bakıyorum inanamıyorum. Hemen hepsi Milliyetçi, Atatürkçü ve Vatan aşkı ile yanan kişiler. Ama şu işe bakın ki Fetöcü dediler ve hayatlarını kararttılar. Asıl Fetöcü siyasilere dokunan yok. Çünkü varsa yoksa dertleri Cumhuriyetimiz ve Atatürkümüz.. Ama gün olacak devran dönecek. Bunun farkında değiller sanırım. Devir sizin devriniz. Elinizden geleni ardınıza koymayın. Ama bitecek ve elbet yediğiniz haramların hesabını mahkemelerde vereceksiniz. Tabi o zamana kadar ülkemizi batırmayı başarmazsanız.

Çıkmışlar “Hepimiz kardeşiz” sloganı atıyorlar. Hocam kusura bakmayın ben Allah’a şirk koşan, tüm lafları yalan olan, haram para kazanan , haklara tecavüz eden kişilerle asla kardeş olmam.

Malum partiden arkadaşlarım çok, samimiyim de. İyi insanlar. Ama menfaat ve korku ile parti için çabalamalarına ve söylenen yalanlara aldanmalarına tek bir açıklama getirebiliyorum. CEHALET… Başka bir izahı yok çünkü.

Muhalefetin etkili ve yeterli olduğunu zaten düşünmüyorum. Siyasi bir lider olsa bu adamlar bu kadar kolay ülkemizin geleceği ile oynayamazlar diye düşünüyorum. Üzerimizde Amerika’nın oyunları zaten var. Bunu inkar edecek bir delikanlı varsa buyursun tartışalım. İkna etsin beni. Ama bilgisi yokki neyi konuşacak.

Herneyse bir şekilde yine bir seçim bitti. Kabul etmekten başka bir şansımız yok. Ama herkese sorduğum üzere bu seçimden kim ne anladı. Millet neyi seçti. Cumhur’u mu yoksa Millet’imi? Biri bana sonuçları değerlendirebilirse çok memnun kalacağım. Böyle bir rezillikle karar verilebilir mi? Yapın referandum. Herkese açık olun. Doğru konuşun. Bakalım halk neye karar verecek. Tarihe kara lekeler ile işlendiniz bence…

Bu ülkede bir kürt sorunu yaratılmaya çalışılırken şimdi de Suriyeli sorunu hayırlı olsun. Menfaat uğruna karakterinden ödün veren o kadar çok kişi tanıdım ki sadece elbiseleri vardı. İç taraf bomboştu. politik veya askeri casusluk”

Sıkışınca 15 Temmuz Millet Askeri durdurdu, şöyle kahramanlar, böyle şehitlerimiz… vs.. Yav bir kişi de çıkıp Asker olmasa sen o kalkışma yapanları kiminle durdurabilirdin. Asla. Durumu fark eden görevdeki personelin yoğun müdehalesi ile toplasan 300-400 asker durdurulmuş ve büyük bir felaket önlenmiştir. Ama bir bakıyorsun Millet Ordunun darbe yapmasını sopalarla engellemişmiş. Yav aga Ordu buna niyetli olsa kıçınızdan haberiniz olmaz. Bu tezgahı ancak cahillere yedirirsiniz. Aklı olanlara değil.

Toygun Atilla’nın haberine göre ABD ile Türkiye arasında diplomatik gerginliğe de neden olan tutuklanma sonrası ABD Başkanı Trump, bizzat papaz Brunson’un iade edilmesini de istemişti.

Şimdi yeni bir döneme giriliyor. Bu ülkemizin ya batışı olacak yada bir şekilde yine ayakta durabilmeyi başarıp atlatacağı bir dönem. Bekleyip göreceğiz. Umuyorum hatalarından döner ve artık gerçekten ALLAH ile aşık atmak yerine Vatan için mücadele verirler. Sıkıştın mı KURAN’ı kullan. Ne kadar kolay değil mi? Allah akıl fikir versin.

Lütfen artık ona buna saldırmayı bırakın ve bizleri güzel bir geleceğe hazırlamaya çalışın. Hasta ruhlu olmayın. Birleşin. Vatanımızı daha güçlü bir hale getirmeye çalışın. Ayrıca sevmeseniz de bizlere bu toprakları emanet eden Mustafa Kemal ATATÜRK’ümüze saygı gösterin ve gösterdiği yoldan gidin. İnanın tek çözüm budur. Dünyanın şahit olduğu bu büyük kahramanı saygıyla anın. Ve teşekkür edin. Yeter zaten. O’nun yeterince seveni var zaten.

Bazen sokaklarda din, iman vs… şovu yapan konuşmalara şahit oluyorum. Bunlar güzel şeyler ama kendilerine tek bir soru soruyorum yetiyor.” En son hangi insan bir iyilik yaptın, söylesene..” dediğimde tık yok. Olmaz. Çünkü hayatları yalan.Önümüz kurban bayramı. İzleyin bakalım kurban kesen o çok Müslüman biladerlerimizden hangisi kestiği kurbanı komşuları ile paylaşacak. Ben söyleyeyim hepsi kestikleri kurbanları kendi dolaplarına stoklayacak. Ama konuşmaya gelince en Müslüman onlar. Ya bırakın bu pis ayakları. Önce İNSAN OLMAYI BECERİN. 50 kere Hacca gitmene gerek yok bir aç doyur , bir zavallıya yardım et, komşuna saygılı ol, birisinin ihtiyacı varken kendi işini bırakarak ona yardımcı ol, engellilere destek ol, yani İNSAN OL. Allah zaten senden bunları istiyor. Ama nerde sizlerde bunu anlayacak zeka.. Yazık. Kurban bayramında bir ilk yap ve kestiğin kurbanı muhtaç olanlara dağıtta sana gerçek Müslüman diyelim. İşine gelirse tabi.

Umarım herşey vatanımızın güzellikler ve başarılarıyla dolu olur. Umarım artık bazı nöronlar iletişime geçer ve çalışmaya başlar. Umarım Türkiye’m yükselmeye devam eder. Ama sadece umarım.

Teşekkür ederim.

Saygılarımı sunarım..